Przejdź do treści

Relacja z Dzisiejszego Festynu Rodzinnego Przedszkola Misiek w Nadleśnictwie Nawojowa

Dziś, 22 maja 2024 roku, przedszkole Misiek zorganizowało wyjątkowy festyn rodzinny w malowniczym Nadleśnictwie Nawojowa w Feleczynie. Wydarzenie to przyciągnęło liczne rodziny z okolicy, które wspólnie z dziećmi i pracownikami przedszkola spędziły niezapomniany dzień w otoczeniu natury.

Festyn rozpoczął się o godzinie 10:00, kiedy to uczestnicy przybyli na miejsce i zostali serdecznie powitani przez panią dyrektor Karolinę Gurba-Berowską.

Pierwszym punktem programu była wycieczka edukacyjna po lesie, prowadzona przez leśników z Nadleśnictwa Nawojowa. Dzieci i dorośli mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o faunie i florze tego obszaru, a także poznać podstawowe zasady zachowania w lesie. Spacer zakończył się przy polanie, gdzie czekały już przygotowane atrakcje.

Na polanie, otoczonej majestatycznymi drzewami, odbyły się liczne gry i zabawy. Dla najmłodszych przygotowano kącik plastyczny, gdzie dzieci mogły tworzyć prace inspirowane naturą, oraz różnorodne zabawy ruchowe.

Na uczestników czekała także wyśmienita uczta – na stoiskach gastronomicznych serwowano zdrowe przekąski, grillowane przysmaki oraz domowe wypieki przygotowane przez przedszkolne kucharki. W trakcie posiłku wszyscy mogli odpocząć i delektować się pięknem otaczającej przyrody.

Jednym z najważniejszych punktów programu była loteria fantowa, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody. Wspólne śpiewanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek.

Dzisiejszy festyn rodzinny w Nadleśnictwie Nawojowa zorganizowany przez przedszkole Misiek z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako wspaniałe, pełne pozytywnych wrażeń wydarzenie. Organizatorzy już teraz zapowiadają kolejną edycję, zachęcając wszystkich do wzięcia udziału i wspólnego spędzenia czasu w tak miłej atmosferze.