Przejdź do treści

„Kwiaty dla babci, buziaki dla dziadka”

Chcielibyśmy podzielić się wspaniałymi wieściami z dzisiejszego występu naszych przedszkolaków! Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wielkim spektaklu pt. „Kwiaty dla babci, buziaki dla dziadka”, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. Był to niezapomniany dzień, pełen uśmiechu i miłości, którą nasze pociechy przelewają na swoje ukochane babcie i dziadków.

Występ naszych przedszkolaków wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i odpowiednio dobrane stroje, które dodawały uroku przedstawieniu.

Właśnie dzięki takim wydarzeniom jak ten występ nasze przedszkole staje się prawdziwą rodziną, a dzieci uczą się ważnych wartości takich jak miłość, szacunek i wdzięczność wobec swoich najbliższych.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędziliście wspaniały czas na występie i cieszyliście się z tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy Wam za wsparcie i obecność na tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu. Nasze przedszkolaki z pewnością zapamiętają to na długo!